Intertoto Kup: Oliću dvije asistencije protiv Dacije

HSV je u 3. pretkolu Intertoto Kupa pobijedio Daciju 4-0 i plasirao se u drugo pretkolo Kupa Uefe. Kao i Rapid Marija Bazine i Mate Bilića

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić odigrao je cijeli susret za svoj HSV i bio dvostruki asistent u pobjedi svoje momčadi protiv moldavske Dacije u utakmici 3. kola Intetoto Kupa. HSV je tako postao jedan od 11 momčadi koje su izborile nastup u drugom pretkolu Kupa Uefe. Nakon prošlotjednog remija u Moldaviji, HSV je u nedjelju pobijedio 4-0. Prvi gol zabio je Kompany u 50. minuti, a drugi Rafael Van der Vart u 71. minuti na dodavanje našeg reprezentativca. Olić je asistent i kod trećeg pogotka Benjamina (76'). Strijelac četvrtoga gola bio je Jerolim (89'). Rapid Mate Bilića i Marija Bazine također je prošao u drugo pretkolo remiziravši protiv Rubina. Bila im je dovoljna pobjeda 3-1 iz prve utakmice kad je Bilić zabio gol. REZULTATI 3. PRETKOLA INTEROTO KUPA BLACKBURN- Vetra 4-0, (2-0), ATELITCO MADRID- Gloria 1-0 (1-2), Trabzonspor-OTETUL 1-2 (1-2), LENS-Černomorec 3-1 (0-0), SAMPDORIA-Černo more 1-0 (1-0), Utrecht-HAMMARBY 1-1 (0-0), HSV-Dacia 4-0 (1-1), Rubin-RAPID BEČ- 0-0 (3-1), AALBORG-Gent 2-1 (1-1), Ofi Kreta -TOBOL 0-1 (0-1), LEIRA-Haduk Kula 4-1 (0-1) Velika slova-momčad koja je prošla u 2. pretkolo Kupa Uefa U zagradi-rezultati prvih utakmica