'Nula' Slaven Belupa i Gorice u Koprivnici: Teren je bio jako loš

Pokušali su nogometaši obje momčadi pred sam kraj utakmice zabiti gol s više igrača u napadu, ali što loš teren, što loše odluke utjecale su na to da utakmica završi bez golova

Nogometaši Slavena Belupa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0-0.

Bila je to iznimno loša nogometn prdstava dva neraspoložena suparnika o čemu govori i podatak kako su tijekom svih 90 minuta viđena tek dva udarca u okvir gola, po jedan s obje strane. Najzanimljiviji trenutak dogodio se u 43. minuti kada je vratar Gorice Banić umalo vlastitu mrežu spustio jedan neopasan ubačaj Šakote, no na njegovu sreću lopta je pala na gredu.

ANKETA: TKO OSVAJA? Kako kladionice vide utrku za naslov prvaka? Konkurencija je žestoka, razlike jako male

Četvrta Gorica sada ima 23 boda, kao i treći Dinamo koji je odigrao dvije utakmice manje, dok je Slaven osmi sa 14 bodova.

Na vrhu je Hajduk sa 30 bodova, tri manje uz utakmicu manje ima druga Rijeka.

pa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0-0.