Golden State izjednačio rekord Jordanovih Bullsa iz 1996.!

72 POBJEDE Golden State je slavio kod San Antonio Spursa prvi put od 1997. godine. Curry i "Ratnici" sad su na 72 pobjede, a u srijedu mogu srušiti rekord Bullsa

Košarkaši Golden Statea slavili su s 92-86 na gostovanju u San Antoniju i izjednačili rekord Chicaga od 72 pobjede u regularnoj sezoni, koji stoji od 1996. godine.

Steph Curry ponovno je bio čudesan. Zabio je 37 koševa za Warriorse koji su prije ovog gostovanja posljednji put slavili kod San Antonio Spursa 1997. godine.

Curry je još malo podebljao svoj tricaški rekord. Utakmica protiv Spursa bila mu je 151. u nizu na kojoj je pogodio barem jednu tricu. Briljantni Curry prelomio je utakmicu u posljednjoj četvrtini, a u drugom poluvremenu utrpao je 20 koševa.

"Ratnici" su prekinuli niz od 33 poraza u Teksasu, a u srijedu će imati šansu srušiti rekord Bullsa u zadnjoj utakmici regularnog dijela protiv Memphisa.

Brooklyn našeg Bojana Bogdanovića izgubio je 129-105 na gostovanju u Indianapolisu, a hrvatski reprezentativac je postigao 10 koševa uz loš šut iz igre (2/15) za gotovo 29 minuta na parketu.

U derbiju Floride Miami je sa 118-96 pobijedio Orlando za koji je Mario Hezonja bio u početnoj petorci i odigrao gotovo 32 minute, a za to vrijeme ubacio 10 poena uz tri skoka i jednu asistenciju.