Đokoviću su godine samo broj! Ušao u četvrtfinale Wimbledona

Novak Đoković je pobijedio Holgera Runea 6-3, 6-4, 6-2. Srpski tenisač u prvih pola sata meča nije izgubio ni poen! U jednom je trenutku morao otići u svlačionicu tijekom meča zbog probavnih tegoba

Novak Đoković je izborio plasman u četvrtfinale Wimbledona pobijedivši Holgera Runea 6-3, 6-4, 6-2.

POGLEDAJTE VIDEO:

U prvom setu Đoković je potpuno dominirao, te je za samo 28 minuta stekao vodstvo 3-0 bez izgubljenog poena! U drugom setu, Đoković je u jednom trenutku otišao u svlačionicu na toalet jer je imao probavne tegobe. No kada se vratio, pauza nije utjecala na njegovu igru te je nastavio u istom ritmu osvajati poene.

EUFORIJA VIDEO Đoković se pravio kako gađa penal, Englezi prekinuli meč na Wimbledonu i slavili!

Ključni break ostvario je pri rezultatu 3-2. U devetom gemu, na servisu Runea, Đoković je propustio čak šest set-lopti. Umalo mu se to obilo o glavu samo gem kasnije kada je i Rune imao break loptu da se potpuno vrati u igru, ali se Đoković smirio, pronašao servise i na kraju osvojio drugi set, iskoristivši ukupno sedmu set-loptu.

POBJEDA HRVATA I SALVADORCA Mate Pavić i Arevalo plasirali se u osminu finala na Wimbledonu

Treći set Đoković je započeo breakom i rutinski ga priveo kraju, demonstrirajući izvanrednu formu, kojoj se čini da nije nimalo naštetila ozljeda koljena koju je pretrpio prije All England Cluba.

U četvrtfinalu će se Đoković sastati s Aleksom de Minorom.