Dinamov suparnik pobijedio duboko u sudačkoj nadoknadi!

Monaco se pobjedom izjednačio s Paris Saint-Germainom na vrhu prvenstvene ljestvice, a tri boda osigurao mu je Lamine Kamara golom u 98. minuti

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Monaco je u susretu šestog kola Le Championata na svom terenu sa 2-1  svladao Montpellier golom u 98. minuti!

POGLEDAJTE VIDEO

Gosti su poveli u 16. minuti golom Rabbyja Nzingoula, no u 32. minuti je izjednačio Folarin Balogun. Rezultat se više nije mijenjao sve do osme minute sudačke nadoknade kada je Lamine Kamara preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora osigurao tri boda domaćima.

Monaco se ovom pobjedom bodovno izjednačio s Paris SG-om na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po 16 bodova. Montpellier je 16. s četiri boda. Podsjetimo, utakmica Dinama i Monaca na rasporedu je u srijedu 2. listopada u 21 sat na Maksimiru