Cibona je u tijesnoj završnici izgubila u Sremskoj Mitrovici

Košarkaši Cibone izgubili su 76-72 od Mega Leksa na gostovanju u Sremskoj Mitrovici u sklopu 10. kola ABA lige. Jagodić-Kuridža je bio najbolji u Ciboni (17)

Košarkaši Cibone poraženi su u susretu 10. kola ABA lige na gostovanju kod Mega Leksa u Sremskoj Mitrovici s 76-72 (18-14, 21-24, 18-18, 19-19).

Cibona je u neizvjesnoj završnici doživjela šesti poraz u ligi, a kod zagrebačke momčadi najbolji su bili Jagodić-Kuridža (17) i Florence (11), dok je domaćine predvodio Nikolić s 20 ubačaja. U nedjelju Cedevita dočekuje Union Olimpiju, a u ponedjeljak Zadar u Višnjiku Partizan.

Na ljestvici vode Crvena Zvezda i  Budućnost s omjerom 7-2,  Cedevita je četvrta s 6-3, Zadar ima omjer 4-5, a Cibona 4-6.