Cedevita 'pala' u posljednjoj četvrtini: Zvezdi na kraju +15

Odlične trenutke iz prve i treće četvrtine suserta košarkaši Cedevite pokvarili su u posljednjem dijelu te su na kraju u Beogradu izgubili od Crvene zvezde 63-78...

U derbiju 22. kola regionalne ABA lige košarkaši Cedevite poraženi su u Beogradu od Crvene zvezde 63-78 (22-16, 11-27, 25-16, 5-19).

Gosti su vrlo dobro otvorili utakmicu, poveli 8-0 i u nekoliko trenutaka imali i plus deset na svojoj strani. Odlično su skakali košarkaši Cedevite i u napadu i u obrani, no domaći sastav se serijom trica uspio vratiti u utakmicu, a onda i preokrenuti rezultat

Početkom drugog poluvremena gosti su nošeni Nemanjom Gordićem i Franom Pilepićem napravili seriju 20-6 i ponovno poveli, no u zadnju četvrtinu domaćin je ipak ušao s 'pola koša' prednosti.

Držala se Cedevita sve do pet minuta prije kraja kada domaći igrači ponovno rade razliku i serijom 14-0 na kraju slavili uvjerljivom razlikom od 15 koševa prednosti

Zvezdu je predvodio Luka Mitrović s 14 koševa, dok je najučinkovitiji u Cedeviti bio Miro Bilan s 13 postignutih koševa.