Bundesliga: R. Kovaču bod, a Kreši Ljubičiću sva tri

U posljednje dvije utakmice 11. kola njemačke nogometne Bundeslige domaćini nisu uspjeli pobijediti. Kovač je osvojio bod, a Ljubičić sva tri

Krešo Ljubičić i njegov Eintracht s gostovanja kod Borussije (M) vraćaju se sa sva tri boda. Ovo je tek treća pobjeda Eintrachta u sezoni, a još je slađa time što je momčad našeg Ljubičića, koji je odigrao svih 90 minuta, od 12. minute gubila 1-0 autogolom Russa. Forma gostiju diže se iz kola u kolo. Start u sezonu bio je očajan pa su u sedam utakmica osvojili samo tri boda. No posljednje četiri utakmice se bude i osvajaju devet bodova.
Dortmundska Borussija upisala je i šesti remi u sezoni, a ovaj puta bod je s Westfalena uzeo Bochum. Robert Kovač odigrao je drugo poluvrijeme za domaći sastav.