Brooklyn iznenadio Chicago, Bogdanović igrao samo 2 min.

Bojan Bogdanović nije previše pomogao svom Brooklynu, na parketu je proveo tek dvije minute, bez učinka. Netse je do pobjede vodio Brook Lopez s 29 koševa...

Brooklyn Netsi sinoć su u NBA ligi iznenadili Chicago Bullse i u gostima slavili 96-82. Bojan Bogdanović nije previše pomogao Brooklynu - na parketu je proveo dvije minute, bez učinka. Netse je do pobjede vodio Brook Lopez s 29 koševa.

Memphis je svladao San Antonio s 95-87, dok su LA Lakersi slavili na gostovanju kod Denvera 111-103. Kobe Bryant ubacio je 23 koša te upisao po jedanaest skokova i asistencija što mu je bio 21. triple-double u karijeri.