Bogdanović najbolji u teškom porazu od Spahijinih Hawksa

Hrvatski reprezentativac zabio je 19 koševa za 33 minute provedene na terenu, no ni to nije pomoglo njegovim Netsima koji su uvjerljivo stradali od Hawksa 131-99

Brooklyn Netsi teško su stradali na gostovanju kod Atlanta Hawksa . Momčad na čijoj klupi kao pomoćnik trenera sjedi Neven Spahija je slavila s visokih 32 razlike, 131-99.

Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač poražene momčadi. Od svih Netsa proveo je najviše na parketu, čak 33 minute i za to vrijeme ubacio 19 koševa i imao dvije asistencije. Po 14 su dodali Young i Jack.

Kod Spahijinih Hawksa zabijalo je čak 12 igrača. Najviše su dali Carroll i Horford, po 20. No zabrinula ih je ozljeda njihovog najboljeg strijelca i skakača Paula Millsapa koji se nakon sudara s Clarkom krajem druge četvrtine nije vraćao u igru.

Hawksi su tom pobjedom izjednačili klupski rekord od 57 pobjeda u sezoni, a ove dvije momčadi mogle bi se susresti i u prvom krugu doigravanja. Hawksi su i nakon ove pobjede ostali uvjerljivo najbolja momčad Istoka dok Netsi drže sedmo mjesto.

• Charlotte - Philadelphia 92-91
  • Atlanta - Brooklyn 131-99
  • Detroit - Miami 99-98
  • Toronto - Boston 116-117 (p)
  • Memphis - Washington 83-92
  • Dallas - Golden State 110-123
  • Milwaukee - Orlando 90-97
  • Denver - LA Clippers 92-107