Bogdanović i Rudež skromni u porazima Brooklyna i Indiane...

Bojan Bogdanović u porazu Brookylna od Clevelanda (88-110) zabio je dva koša uz šut iz igre 1-6. Damjan Rudež u porazu Indiane od Atlante 92-108, zabio je 5 poena

Brooklyn Netsi izgubili su od Clevelanda 88-110 u svojoj dvorani. Bojan Bogdanović u dresu Netsa odigrao je najlošiju utakmicu otkako je došao u NBA. Hrvatski reprezentativac ubacio je dva koša u 23 minute uz šut 1-6. Imao je tri skoka i asistenciju. Dion Waiters zabio je 26 za goste, LeBron James je ubacio 18.

Ništa bolje od Bogdanovića nije odigrao Damjan Rudež. Indiana Pacersi izgubili su kod kuće od Atlanta Hawksa 92-108. Rudež je na parketu proveo 20 minuta i ubacio je pet koševa uz šut iz igre 2-6. Atlanti je to bila sedma pobjeda u nizu, a najbolji na parketu bio je Al Horford koji je zabio 25 koševa.

La Clippersi su nakon produžetka pobijedili Phoenix 121-120. Junak Clippersa bio je Blake Griffin, koji je zabio tricu za pobjedu svoje momčadi u zadnjoj sekundi produžetka. Grifffin je ukupno zabio 45 koševa, a imao je i osam skokova.