Bivši dinamovac uništio Celje nakon što je slovenski klub dao otkaz bivšem strategu 'modrih'

Damir Krznar napustio je klupu slovenskog prvaka Celja prošlog vikenda, a njegov nasljednik (i prethodnik) Albert Reira nije se proslavio. Izgubio je 5-0 u uzvratu kvalifikacija LP-a, a briljirao je bivši nogometašaš Dinama

Slovački prvak Slovan iz Bratislave izborio je treće kolo kvalifikacija za Ligu prvaka nakon uvjerljive pobjede na domaćem stadionu protiv slovenskog prvaka Celja. Podsjetimo, samo nekoliko dana ranije je slovenski klub zahvalio hrvatskom stručnjaku i bivšem treneru Dinama, Damiru Krznaru (52), a na klupu je sjeo bivši trener kluba Albert Riera.

A Španjolac neće po dobrome pamtiti povratak na klupu Celja. Nakon što je slovenski predstavnik u Ligi prvaka pružio dobar otpor u prvoj utakmici (1-1), Slovan je 'ubacio u višu brzinu' i deklasirao Celje u uzvratnoj utakmici s čak 5-0.

LP KVALIFIKACIJE Bobičanec zabio u remiju Celja, Kotarski u pobjedi dobio 2 gola NESVAKIDAŠNJI PRIZOR VIDEO Zastave Hrvatske, Srbije i Republike BiH jedna kraj druge dok Džeko zabija u Ligi prvaka

Prvo ime na utakmici bio je bivši dinamovac Marko Tolić (28), koji je za zagrebački klub odigrao 62 utakmice. Tolić je najprije zabio prekrasan gol iz slobodnog udarca u 17. minuti, a zatim je asistirao suigračima Robertu Maku (63. minuta) i Davidu Strelecu (72. minuta).