VIDEO Antonio Mance u strašnoj formi! Zabio tri gola u 11 minuta

Ove je sezone zabio devet golova u isto toliko utakmica, a ima i dvije asistencije. U HNL-u je igrao za Istru i Osijek, a najdublji trag ostavio je u Trenčinu gdje je zabio 34 gola u 71 utakmici

S kvalitetama Antonija Mancea (29) upoznali smo se dok je igrao HNL za Istru i Osijek, ali hrvatski napadač u karijeri je zaista prošao sve i svašta. Trenutačno je igrač katarskog Umm Salala, a u pobjedi protiv Al Gharafe (5:0) u utakmici 3. kola skupine B QSL Cupa zabio je hat-trick! Nadalje, sva tri gola Mance je zabio u 11 minuta - u 81., 83., te u drugoj minuti sudačke nadoknade.

POGLEDAJTE VIDEO

Mance je u katar stigao ovog ljeta iz mađarskog Zalaegerszega, a u karijeri je igrao i za Pomorac, Istru, Domžale, Trenčin, Nantes, Osijek, Puškaš Akademiju, Erzgebirge Aue i Debrecen.

Ovo mu je bio četvrti hat-trick u karijeri, a posljednjeg je zabio za Osijek protiv Vuteks Sloge (8-0) u Kupu u sezoni 2019/20. Najdublji trag ostavio je u Trenčinu gdje je zabio 34 gola u 71 utakmici.

REAKCIJE TRENERA Rijeka pred protivničkim golom muku muči! Đalović: Moramo to popraviti, imali smo probleme

Ove je sezone već stigao do devet golova i dvije asistencije u devet nastupa. Transfermarkt mu vrijednost procjenjuje na 650.000 eura.