Andrej Kerić opet zabio gol za svoj Slovan Liberec

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Hrvatski napadač Andrej Kerić bio je strijelac za Slovan Liberec u susretu 12. kola češkog prvenstva. S Mladom Boleslav odigrali su 3-3

Slovan i Mlada Boleslav odigrali su 3-3, a Kerić je postigao prvi pogodak na utakmici u 12. minuti. Nakon Kerićevog pogotka, gosti su tri puta poentirali i činilo se da će odnijeti sva tri boda iz Libereca, ali su nogometaši Slovana s dva pogotka u 76. i 78. minuti ipak spasili bod. Kerić je u ovoj utakmici postigao svoj već šesti pogodak u prvenstvu, te je najbolji strijelac svog kluba. Dodajmo da je u 12. kolu vodeća Slavija u Pragu pobijedila Brno s 2-1, čime je zadržala maksimalni učinak na svom terenu. Ovo im je bila šesta domaća utakmica i šesta pobjeda. Slovan je, pak, u Liberecu odigrao 7 dvoboja, te uknjižio pet pobjeda i dva remija. Slavija je prva s 29 bodova nakon 12 odigranih kola. Mlada Boleslav je na drugom mjestu s 25 bodova. Treća Sparta i četvrti Slovan imaju po 21 bod, ali Sparta i susret manje.