Tako je, dečki! Hrvati uvjerljivo 'potopili' Crnogorce u Grazu

Plus dva Crne Gore, muke, izjednačenja, isključenja. Sve to smo vidjeli u prvih 40 minuta, ali se onda napokon probudila Hrvatska kakvu poznajemo i kakvu želimo i došla do plus pet pa šest pa kraj!

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore s 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine.

VELIČANSTVENI "PAKLENI" E, to su bili naši heroji: Pako, Irfan, Ivano, Pero, Vori, Mirza...

POGLEDAJTE DRUŽENJE NAVIJAČA PRIJE UTAKMICE:

Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom "Kauboja" od 9-3.

Kod Hrvatske su najučinkovitiji bili Luka Cindrić sa šest golova, Marino Marić i Zlatko Horvat postigli su po 4, a Marin Šipić 3 gola, dok su Crnogorce predvodili Nemanja Grbović (6) i Vladan Lipovina (4).

GRAZ PUN KOCKICA Pivo i slikanje: Crnogorci i Hrvati se družili prije susreta

Ranije je u ovoj skupini Bjelorusija svladala Srbiju s 35-30 (16-15).

U 2. kolu u subotu Hrvatska igra s Bjelorusijom u 16 sati, a u 18.15 sati se sastaju Srbija i Crna Gora.

Dvije prvoplasirane ekipe iz skupine prolaze u drugu fazu u Beču.

LEGENDARNI TRENER LINO ČERVAR MISLI KAKO ĆE HRVATSKA OPET BITI NA RUKOMETNOM VRHU SVIJETA: