To je to što me zanima!

Šelendići na okupu: Nisu u svađi, slavili sinov rođendan

Iako se na Lukinu rođendanu nisu družili, Malina i Josip zajedno su organizirali proslavu njegovog drugog rođendana. Na proslavi je bilo oko 40-ak uzvanika
Vidi originalni članak

Sin manekenke Maline (23) i Josipa Šelendića (34) u tatinu restoranu proslavio je drugi rođendan. Luka je na dar dobio šarene balone.

Dječak je bio pospan pa je većinu vremena proveo u maminu krilu. Iako se Malina i Josip rastaju, u korektnim su odnosima. Na rođendanu su razgovarali, ali ne i sjedili zajedno. On je bio s prijateljima, a Malina se družila s ostalim mamama.


- Oboje smo dobri i odgovorni roditelji, što ćemo i dalje biti našem voljenom sinu - rekao je nedavno Josip.

Lukin drugi rođendan slavilo je 40-ak uzvanika, većinom pripadnika 'zlatne mladeži'.  Jelo se meso s roštilja, pilo se bijelo vino, a goste su zabavljali tamburaši. Klinci su uživali u tortama i balonima.
 Majke s djecom rođendan su napustile predvečer, a Josip je tulumario s prijateljima u zagrebačkom narodnjačkom klubu.

Idi na 24sata

Komentari 64

  • PopCorn 03.06.2012.

    kome je bitna ova vijest? a da su sjedili zajedno mamica i tatica, da li biste i tada napisali izvještaj sa rođendana??! pustite ljude neka žive svoj život!

  • PREVARENI_1 03.06.2012.

    NA ROĐENDAN MOJIH KĆERI DOĐE 30 KLINACA ,NJIHOVOH PRIJATELJA, JER JE TO DJEĆJI ROĐENDAN, BUDE NAS OKO 40 I SVI SE LUDO ZABAVIMO..... ETO VAM ČLANKA ZA 31.08.2012.

  • marin.0202 03.06.2012.

    Htio sam saznati malo vise o zlatnoj mladezi pa sam svatio na stranicu Wikipedije i pocitajte sto sam ja procitao. Zlatna mladež je izraz koji na srpskohrvatskom govornom području označava mlade pripadnike više, odnosno vladajuće klase - u pravilu djece bogatih i uticajnih roditelja - koji se odlikuju javnim razmetanjem bogatstva (skupa odijela, automobili i sl.), te bahatim, neodgovornim i destruktivnim ponašanjem (konzumacija narkotika, prometni prekršaji, tučnjave, silovanja i sl.) za koje ne snose sankcije koje bi u istom slučaju snosili pripadnici nižih slojeva. Izraz je u široku upotrebu ušao 1990-ih prvenstveno kako bi opisao ekscesno ponašanje djece tajkuna ili s njima blisko povezanih političara koji su naglo stekli materijalno bogatstvo i uticaj za vrijeme post-komunističke tranzicije i post-jugoslavenskih ratova. Porijeklo vuče od 1920-ih, kada se prvi put počeo upotrebljavati da bi opisao slične fenomene u tadašnjoj Kraljevini Jugoslaviji, odnosno od romana Zlatni mladić (1928) hrvatskog književnika Augusta Cesarca čiji je protagonist predstavljao arhetip takve ličnosti.

Komentiraj...
Vidi sve komentare