Komentari 10

Modrić opet u prvom sastavu Reala koji je sve bliže naslovu. Ancelotti odmarao glavne igrače

2

Real Madrid ima 14 bodova više od Barcelone pet kola prije kraja prvenstva, a Luka Modrić treću je uzastopnu utakmicu u La Ligi počeo u prvoj postavi 'kraljevskog kluba'

Real Madrid je u izmiješanom sastavu došao do pobjede od 1-0 u 33. kolu La Lige protiv Real Socideda, a jedino gol zabio je Arda Guler u 29. minuti. Trener "kraljevskog kluba", Carlo Ancelotti, odmarao je glavne igrače poput Viniciusa, Judea Bellinghama, Federica Valverdea i Rodryga... Ali Luka Modrić igrao je do 84. minute kada ga je zamijenio Lucas Vasquez.

LaLiga - Real Sociedad v Real Madrid

Modrić je svaku od posljednje tri utakmice Reala u La Ligi počeo od prve minute, u posljednje vrijeme dobiva sve veću minutažu kod Carla Ancelottija.

VIDEO Maestro je naoštrio oružje! Real se hvali novom Modrićevom majstorijom...

'Vatreni' je ušao s klupe u uzvratu četvrtfinale Lige prvaka protiv Manchester Cityja, ali je i u toj utakmici pokazao kako se može podrediti momčadi i napraviti promjenu.

Real će u utorak (21 sat) igrati prvu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv Bayerna. Madridski klub trenutačno ima 14 bodova više od drugoplasirane Barcelone koja je i odigrala utakmicu manje.