Komentari 3

Katastrofa Zadra u Ludbregu: Cedevita pobijedila s čak +39

1

Košarkaši Cedevite ostvarili su jednu od najuvjerljivijih pobjeda nad Zadrom u povijesti kao službeni domaćin u Ludbregu. Hrvatski prvak slavio je 109-70 uz 21 koš Pullena

U derbiju 12. kola košarkaške A-1 Lige za prvaka Cedevita je u nedjelju u Ludbregu uvjerljivo pobijedila gostujući Zadar 109-70.

Zadar se dobro držao do poluvremena, na kojem je imao zaostatak od devet koševa. No u trećoj četvrtini Cedevita je prelomila utakmicu, otišla na 21 koš viška i time je susret praktično bio odlučen.

Cedevitu je predvodio Jacob Pullen s 21 košem. Fran Pilepić ubacio je 19, a Karlo Žganec 17 poena. Kod Zadra najbolji su bili Ivan Marinković i Boris Barać s po 16 koševa.