Komentari 33

Svijetla budućnost: Hajdukovi juniori u Rimu dobili Romu 4-1!

1

Igrači Miše Krstičevića i Stjepana Andrijaševića pokazali su vršnjacima iz Italije kako se igra nogomet na 'Karol Wojtyla Cup-u'. Usred Rima pobijedili su Romu 4-1

Seniori već šest godina nisu bili prvaci, a nakon jesenskog dijela HNL-a zaostaju za Dinamom šest bodova. Utjehu klubu mogu dati juniori Hajduka, izgledno je da će biti prvaci jer nakon pola prvenstva imaju sedam bodova više od Rijeke i 10 od Dinama. Ali, ne samo da dominiraju domaćim prvenstvom već su bolji i od puno poznatijih, svjetskih klubova.

Usred Rima pobijedili su Romu 4-1! Igrači Miše Krstičevića i Stjepana Andrijaševića pokazali su vršnjacima iz Italije kako se igra nogomet na 'Karol Wojtyla Cup-u'. Milić je zabio u 34. minuti, Kiš sedam kasnije, a početkom nastavka i Kovačić. Ricci je smanjio iz penala u 69. minuti, a četiri prije kraja konačni rezultat postavio je Vladislavić.

Danas od 14 sati igraju protiv momčadi 'Regione Lazio', a čeka ih još utakmica protiv Lazija.

Pred Hajdukom je svijetla budućnost, nema sumnje.