Komentari 14

Netsi projurili kroz Charlotte, Bogdanović zabio četiri trice

3

Brooklyn je bio uvjerljiv na gostovanju kod Charlotte Hornetsa 114-85. Bogdanović je igrao 19 minuta, zabio je 12 poena. Indiana je izgubila, Rudež opet nije zabio...

Brooklyn je razbio Charlotte na gostovanju 114-85 u NBA ligi. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović igrao je 19 minuta, zabio je 12 koševa uz šest skokova. Bogdanović je zabio četiri trice iz pet pokušaja.

Netse su u 10. pobjedi sezone predvodili Joe Johnson s 22 koša, Deron Williams s 18 i Alan Anderson sa 17 koševa.

Indiana nastavlja s groznim predstavama u najjačoj ligi svijeta. Pacersi su u svojoj 24. utakmici doživjeli 17. poraz. Portland je slavio 95-85, a drugi naš igrač u NBA ligi ponovno je ostao bez koša. Damjan Rudež igrao je 12 minuta i promašio je dva šuta. U zadnje tri utakmice Rudež je zabio dva koša za Indianu.

Dwight Howard je u svojoj povratničkoj utakmici za Houston Rocketse nakon ozljede zabio 26 koševa uz 13 skokova za 29 minuta na parketu. James Harden zabio je 24 koša uz 10 skokova i 10 asistencija za pobjedu protiv Denvera 108-96.

A 15. pobjedu u nizu ostvario je Golden State pobjedom kod Dallasa 105-98.