Komentari 34

"Ne radi ono za što je plaćen, zato mu ne dam niti minute"

1

Lionel Hollins dao je Bogdanoviću svega dvije minute protiv Chicaga pa ni minutu protiv Orlanda. Što je najgore za Bojana - Brooklyn Netsi su dobili obje utakmice...

Bojana Bogdanovića trener je bacio u nemilost, ne igra niti "trash time". Lionel Hollins dao mu je svega dvije minute protiv Chicaga pa ni minutu protiv Orlanda. Što je najgore za Bojana - dobili su obje utakmice.

Mjesto u petorci i kompletnu minutažu ukrao mu je Sergej Karašev. Rus je startao 12 utakmica, Netsi su dobili osam.

- Nije problem u nečem što Bogdanović krivo čini, nego u onome što ne čini, a trebao bi - kaže Hollins i dodaje:

- Bojan je naletio na zid, jednostavno nije dovoljno agresivan, a Karašev je iskoristio priliku koju je dobio. Jako dobro igra.

Nije Hollins iz petorke izbacio samo Bogdanovića. Imao je veliki problem s drugom četvrtinom, bili su druga najlošija momčad lige računajući samo taj period igre. Zato je pretumbao petorku, bacio na klupu i najveću zvijezdu Derona Williamsa te centra Brooka Lopeza, koji sad igraju veći dio druge četvrtine. I upalilo je - zadnje tri utakmice dobili su drugu četvrtinu kombinirano 91-45. No Lopez i Williams igraju svaki po 20 minuta ukupno. Bojan - nula.

A njegov trogodišnji "rookie" ugovor s Netsima vrijedan je deset milijuna dolara.