Komentari 12

Cedeviti odgovara katastrofa: Iz toga možeš puno više naučiti

3

Još ne mogu vjerovati, rekao je Miro Bilan o igri Cedevite u prvom dijelu u kojem su Budućnosti zabili samo 18 poena. Na kraju je Cedevita kod kuće izgubila 81-57

Uz visoke poraze rukometaša i vaterpolista, Cedevita se izdanjem iz prvog poluvremena samo uklopila u sportski vikend. Budućnosti je u derbiju zabila tek 18 poena na poluvremenu.

- Blago rečeno, ovo je bila katastrofa - rekao je kapetan Miro Bilan

Crnogorci su na odmor otišli s 50-18, konačnih 81-57 za Cedevitu izgleda dobro iz te perspektive jer se činilo da će gosti slaviti s barem 50 razlike.

- Sve nam se poklopilo - govorio je Luka Pavićević, trener Budućnosti, a najbolji primjer za to vidio je u posljednjoj četvrtini.

Omar Cook htio je dodati preko cijelog terena, ali promašio je suigrača i pogodio - koš. Zaradio je zbog toga pljesak 2500 gledatelja, kojima poraz i nije teško pao. Kao ni treneru Veljku Mršiću.

- Neće ovo ostaviti nikakvog traga na nas. Bili smo fizički iscrpljeni jer smo u žestokom ritmu, ali ovakav poraz nije nužno loš. Puno više se može naučiti iz poraza nego iz pobjeda - optimističan je Mršić.

Učit će i Cibona. Loše sudačke odluke ostavile su igrače Damira Mulaomerovića bez pobjede kod Partizana (85-82).